Müşteri Deneyimleri-Yorumları | AQUATURK

250.000'den Fazla Aile Evleri İçin AquaTürk'ü Seçiyor

Başta insan olmak üzere doğada bulunan bütün canlılar için hayati öneme sahip olan su, Vücuttakı fonksiyonların devamlılığı için vazgeçilmez doğal ve sağlıklı bir kaynak olmak durumundadır.

icon

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

“Ürün tahmin ettigimden de iyi cikti. Hatta uc ay sonra kullanacagimi soyledim. Bir sıkıntı çıkarsa 5 yil garantili oldugunu soylediler. Benim ve ailemin sağlıklı suya ulaşması işte bu kadar kolay. Teşekkürler AquaTürk”

 

Hatice AYDIN

"Sağlıksız su ciddi bir problem. Kaynak suları da tamamen güvenli gelmiyor. AquaTurk Arıtma Cihazları, suyu beş farklı filtreleme sisteminden geçirmesi nedeniyle tercih ettim."

 

Kemalettin AĞRI

"Memlekette içme suyu bulmak kimi zaman zor bir durum olmakta. Çocuklarımızın doğal kaynak suyunu içmemesi ve daha sağlıklı bol mineralli olması sebebiyle Aquatürk Arıtma Sistemi kolay ve hızlı kurulumu ile oldukça avantajlı ve yararlı"

 

Kenan Tek

"Kalabalık ofisimiz için haftalık damacana tüketimine bir dur dememiz gerekiyordu. Günlük ihtiyaçlarımızı fazlasıyla karşılayan Arıtma Sebili maliyet olarak oldukça karlı olmakla birlikte sağlıklı mineralli filtreleri ile sağlımız içinde oldukça etkili"

 

Süleyman Aydın

“Ortalama 40 kişinin çalıştığı ofisimizde damacana ile su siparişlerinde artık "su bitmiş, kim sipariş veriyor" gibi tartışmalarımız mevcuttu. AquaTürk Arıtma Sistemleri ile 40 kişiye rahatlıkla yetecek su sorunumuzu çözdük”

 

Mustafa Karataş

“ Şebeke sularına klorlu olması ve bakterileri barındırmasından dolayı güvenemiyoruz. Aquabest su arıtma cihazı ile suyumuzun tat ve koku bakımından da oldukça memnunuz. 2 Yılı aşkın süredir kullanmaktayım. ”

 

Faruk Ballı

“ Sürekli değişkenlik gösteren damacana su fiyatları ve zamansız biten su sorunu ile Aquaturk sebil kiraladık, sorunsuz kurulum oldu. Hem çeşme suyunun içilebilir hal alması hem de sürekli sıcak ve soğuk su ile ofis küçük yardımcısı . ”

 

Hakan Demirtaş

“ Ürünü 5 aydır kullanıyorum, suyun tadı çok güzel, artık şişe suların tadı bile yavan geliyor. Fazlasıyla memnunuz, kurulumu kolayca kendimiz yaptık. Şimdi annem için de aldık, satıcıyla hızlı kargo ve güzel ürün için teşekkürler. . ”

 

Kübra Atmaca

“Kompakt tasarımı ve kolay kurulum avantajı ile ürününüzü 1 yılı aşkın süredir kullanmaktayım. Servis ekibinizin ilgisi ve ürün takibini sağlaması gayet başarılı. ”

 

Yusuf Tahsin

“Evimizin kalabalık olması ile birlikte haliyle su tüketimi oldukça artmaktaydı. Sürekli dışarıdan damacana ile su siparişi hem cebe zarar vermekte hemde virüs olayların artmasıyla birlikte bir önlem almamız gerekiyordu. Aquatürk Arıtma Sistemleri ile hep cepten kar ettim hemde dışarıdan evime gelen damacana şişelerini uzaklaştırarak virüsü evime taşımamış oldum. ”

 

Emre Çakır

“Ürün bir hafta önce kargo ile elime ulaştı. Ürünü kurmak zor olmadı. ilk gün fark etmiyorsunuz ama daha sonrası çeşme suyu ile fark ediyor. Suyun tatlandığını ve içilebilir olduğunu anlıyorsunuz. ”

 

Batuhan Fidan

“Aquabest ürününü satın aldım. Kargolama oldukça başarılıydı. İlk sipariş verirken acaba bir ustaya mı danışsam dıye tedirgin olmustum. Ürün kurulumu oldukca kolay oldugu için hiç zorlanmadım ve kolay kuruluma sahipti. ”

 

Faruk Tezcanık

"Memlekette içme suyu bulmak kimi zaman zor bir durum olmakta. Çocuklarımızın doğal kaynak suyunu içmemesi ve daha sağlıklı bol mineralli olması sebebiyle Aquatürk Arıtma Sistemi kolay ve hızlı kurulumu ile oldukça avantajlı ve yararlı ”

 

Faruk Tek

“ Aquaturk su arıtma cihazını evimiz için aldık, malum virüs zamanı gerekli diye çocukların sağlıklı su içmesi için bakalım.”

 

Ahmet Mercantekin

"Ankara'ya sipariş ettik 3 güne gönderdiler, Kullanım rahat ve kullanımı kolay ürün”

 

Fehmi Mazlum

 

"Tercihimi Aquatürk Su Arıtma Sebili yönünde yapmıştım ve çok doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle yaz ayı için çok kullanışlı ve sağlıklı bir ürün."

 

Meryem Nur Şimşek

 

"Bebeğim olduktan sonra AQUATURK Su Arıtma Cihazları ile tanıştım. Günlük taze ve sağlıklı su tüketiyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim."

 

Zeynep Urgun

 

"Sağlıklı su tüketimi için su arıtma cihazları kullanmak çok önemli. Ben ürünlerinden memnunum kesinlikle tavsiye ediyorum."

 

Ekrem Baydar

 

"Kirli suların hat safhada olduğu bu dönemde kesinlikle bir temel ihtiyaç. Herkes kullanmalı."

 

Buse Çiner

 

"Özellikle Alkali su tükeltilmesi gerektiği için su arıtma cihazı tercih ettim. Aquatürkten çok memnunum."

 

Merve Ergül

 

"Ürünü kullanmaya başladıktan sonra ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım suyun tadı çok güzel."

 

Mehmet Bor

 

 

"Hızlı kargo ve hızlı kurulumu gerçekten çok iyi daha da önemlisi ise suyun kalitesi."

 

Ali Gök

"Ürünü kullanmaya başladıktan sonra suyun tadını gerçekten hissetmeye başladık."

 

Ayşe Gök

 

 

"Ürünün kullanımı ve suyun kalitesi gerçekten çok iyi. Kesinlikle tavsiye diyorum. "

 

Burak Kartal

 

 

"Su arıtma ile ilgili çok araştırma yaptım ürün kalitesi gerçekten çok iyi tavsiye ediyorum. "

 

Ahmet Gözden

 

 

"Ürünü ofisim için aldım. Deneme sürecinde çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. "

 

Halil Koyun

 

 

"Ürünü uzun süredir kullanıyorum. Kalitesini beğeniyorum. Uzun süre kullandığım içinde suyun tadında değişiklik olmuyor kalitesini uzun süre devam ettirebilen bir ürün. "

 

Berk Toptan

 

 

"Uzun süredir kullandığım bir ürün kalitesinden çok memnunum herkese tavsiye ederim. "

 

Ahmet Er

 

 

"Ürünü kullanıyorum ve çok memnunum arıtılmış suyun tadı ve lezzeti çok iyi. Tavsiye ediyorum herkese. "

 

Said Bozdemir

 

 

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Yeni Ürün
Teknik Servis Formu
Kiralık Ürünler