Müşteri Deneyimleri

250.000'den Fazla Aile Evleri İçin AquaTürk'ü Seçiyor

Başta insan olmak üzere doğada bulunan bütün canlılar için hayati öneme sahip olan su, Vücuttakı fonksiyonların devamlılığı için vazgeçilmez doğal ve sağlıklı bir kaynak olmak durumundadır.

icon

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

“Ürün tahmin ettigimden de iyi cikti. Hatta uc ay sonra kullanacagimi soyledim. Bir sıkıntı çıkarsa 5 yil garantili oldugunu soylediler. Benim ve ailemin sağlıklı suya ulaşması işte bu kadar kolay. Teşekkürler AquaTürk”

Büşra Dalgıç

Memlekette içme suyu bulmak kimi zaman zor bir durum olmakta. Çocuklarımızın doğal kaynak suyunu içmemesi ve daha sağlıklı bol mineralli olması sebebiyle Aquatürk Arıtma Sistemi kolay ve hızlı kurulumu ile oldukça avantajlı ve yararlı

Kenan Tek

Kalabalık ofisimiz için haftalık damacana tüketimine bir dur dememiz gerekiyordu. Günlük ihtiyaçlarımızı fazlasıyla karşılayan Arıtma Sebili maliyet olarak oldukça karlı olmakla birlikte sağlıklı mineralli filtreleri ile sağlımız içinde oldukça etkili

Süleyman Aydın

“Ortalama 40 kişinin çalıştığı ofisimizde damacana ile su siparişlerinde artık "su bitmiş, kim sipariş veriyor" gibi tartışmalarımız mevcuttu. AquaTürk Arıtma Sistemleri ile 40 kişiye rahatlıkla yetecek su sorunumuzu çözdük”

Mustafa Karataş

Yeni Ürün
Teknik Servis Formu
Kiralık Ürünler