Müşteri Deneyimleri | aquaturk.com.tr

250.000'den Fazla Aile Evleri İçin AquaTürk'ü Seçiyor

Başta insan olmak üzere doğada bulunan bütün canlılar için hayati öneme sahip olan su, Vücuttakı fonksiyonların devamlılığı için vazgeçilmez doğal ve sağlıklı bir kaynak olmak durumundadır.

icon

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

“Ürün tahmin ettigimden de iyi cikti. Hatta uc ay sonra kullanacagimi soyledim. Bir sıkıntı çıkarsa 5 yil garantili oldugunu soylediler. Benim ve ailemin sağlıklı suya ulaşması işte bu kadar kolay. Teşekkürler AquaTürk”

 

Eda DEMİR

Sularımızın kireçli olması sebebiyle su arıtım cihazları oldukça önemlidir. Suyun tadının nasıl güzelleştiğini Aquaturk ile fark ettim.

 

Büşra Dalgıç

Memlekette içme suyu bulmak kimi zaman zor bir durum olmakta. Çocuklarımızın doğal kaynak suyunu içmemesi ve daha sağlıklı bol mineralli olması sebebiyle Aquatürk Arıtma Sistemi kolay ve hızlı kurulumu ile oldukça avantajlı ve yararlı

 

Kenan Tek

Kalabalık ofisimiz için haftalık damacana tüketimine bir dur dememiz gerekiyordu. Günlük ihtiyaçlarımızı fazlasıyla karşılayan Arıtma Sebili maliyet olarak oldukça karlı olmakla birlikte sağlıklı mineralli filtreleri ile sağlımız içinde oldukça etkili

 

Süleyman Aydın

“Ortalama 40 kişinin çalıştığı ofisimizde damacana ile su siparişlerinde artık "su bitmiş, kim sipariş veriyor" gibi tartışmalarımız mevcuttu. AquaTürk Arıtma Sistemleri ile 40 kişiye rahatlıkla yetecek su sorunumuzu çözdük”

 

Mustafa Karataş

“ Şebeke sularına klorlu olması ve bakterileri barındırmasından dolayı güvenemiyoruz. Aquabest su arıtma cihazı ile suyumuzun tat ve koku bakımından da oldukça memnunuz. 2 Yılı aşkın süredir kullanmaktayım. ”

 

Faruk Ballı

“ Sürekli değişkenlik gösteren damacana su fiyatları ve zamansız biten su sorunu ile Aquaturk sebil kiraladık, sorunsuz kurulum oldu. Hem çeşme suyunun içilebilir hal alması hem de sürekli sıcak ve soğuk su ile ofis küçük yardımcısı . ”

 

Hakan Demirtaş

“ Ürünü 5 aydır kullanıyorum, suyun tadı çok güzel, artık şişe suların tadı bile yavan geliyor. Fazlasıyla memnunuz, kurulumu kolayca kendimiz yaptık. Şimdi annem için de aldık, satıcıyla hızlı kargo ve güzel ürün için teşekkürler. . ”

 

Kübra Atmaca

“Kompakt tasarımı ve kolay kurulum avantajı ile ürününüzü 1 yılı aşkın süredir kullanmaktayım. Servis ekibinizin ilgisi ve ürün takibini sağlaması gayet başarılı. ”

 

Yusuf Tahsin

“Evimizin kalabalık olması ile birlikte haliyle su tüketimi oldukça artmaktaydı. Sürekli dışarıdan damacana ile su siparişi hem cebe zarar vermekte hemde virüs olayların artmasıyla birlikte bir önlem almamız gerekiyordu. Aquatürk Arıtma Sistemleri ile hep cepten kar ettim hemde dışarıdan evime gelen damacana şişelerini uzaklaştırarak virüsü evime taşımamış oldum. ”

 

Emre Çakır

“Ürün bir hafta önce kargo ile elime ulaştı. Ürünü kurmak zor olmadı. ilk gün fark etmiyorsunuz ama daha sonrası çeşme suyu ile fark ediyor. Suyun tatlandığını ve içilebilir olduğunu anlıyorsunuz. ”

 

Batuhan Fidan

“Aquabest ürününü satın aldım. Kargolama oldukça başarılıydı. İlk sipariş verirken acaba bir ustaya mı danışsam dıye tedirgin olmustum. Ürün kurulumu oldukca kolay oldugu için hiç zorlanmadım ve kolay kuruluma sahipti. ”

 

Faruk Tezcanık

Memlekette içme suyu bulmak kimi zaman zor bir durum olmakta. Çocuklarımızın doğal kaynak suyunu içmemesi ve daha sağlıklı bol mineralli olması sebebiyle Aquatürk Arıtma Sistemi kolay ve hızlı kurulumu ile oldukça avantajlı ve yararlı ”

 

Faruk Tek

“ Aquaturk su arıtma cihazını evimiz için aldık, malum virüs zamanı gerekli diye çocukların sağlıklı su içmesi için bakalım.”

 

Ahmet Mercantekin

Ankara'ya sipariş ettik 3 güne gönderdiler, Kullanım rahat ve kullanımı kolay ürün”

 

Fehmi Mazlum

Yeni Ürün
Teknik Servis Formu
Kiralık Ürünler