Kurumsal - Hakkımızda - Misyon-Vizyon | AQUATURK

 

HAKKIMIZDA

 

AQUATURK su arıtma cihazları 2001 Yılından bu yana Türkiyenin Yerli bir markasıdır. Türkiyenin en çok satan ürün markası AQUATURK üretim kapasitesini son 2 yılda 5 katına çıkarmıştır. Evsel su arıtma cihazlarında vazgeçilmez olmuştur. Tezgah altı, Sebil ve tezgah üstü cihazları ile kendi yerli üretimi ile 18 Yıldır gelişmekte olan bir marka olup şu anda Türkiyenin her bölgesinde AQUATURK'e ulaşabilirsiniz. AQUATURK su arıtma cihazları evinizdeki şebeke suyunu , kuyu suyunu arıtarak içilebilecek en sağlıklı su haline getirir. Üretimlerimizde her ürünümüz test edilerek kontrolleri yapıldıktan sonra satışa sunulur. Müşterilerimiz tarafından gönderilen istekleri sorumlulukla dinleyip güncelleyen yenilikçi evinizin vazgeçilmez markası olmuştur.

 

 

 

MİSYON & VİZYON

 

AQUATURK, Türkiye’deki geniş servis ve yedek parça alanı ile kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, değerli müşterilerimize en iyi su arıtma cihazları üretmeyi amaçlar. Farklı bakış açısı ile kalite ve satış sonrası hizmette birebir çözüm sunar. Su arıtma ve teknoloji çözümleriyle hayatı kolaylaştırmak ve zenginleştirmek...

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Yeni Ürün
Teknik Servis Formu
Kiralık Ürünler