Gizlilik ve Güvenlik | Aquaturk Su Arıtma Sistemleri
Gizlilik ve Güvenlik | Aquatürk Su Arıtma Sistemleri

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Sitemize üye olma esnasında vermiş olduğunuz bilgileriniz, 3. firma ya da kişilerle paylaşılmamaktadır.

AquaTurk Su Arıtma Sistemleri, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için üyelik esnasında verdiğiniz bazı bilgilerinizi (isim, soyadı, yaş, ilgi alanları, e-posta gibi) AquaTurk Su Arıtma Sistemleri sunucularında şifreli ortamlarda tutmaktadır. AquaTurk Su Arıtma Sistemleri sunucularında toplanan bu bilgiler dönemsel olarak yapılan kampanya çalışmalarında, müşteri profillerine yönelik özel olarak yapılan promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece AquaTurk Su Arıtma Sistemleri tarafından yönetilmekte ve kullanılmaktadır. AquaTurk Su Arıtma Sistemleri’ na üye olurken verdiğiniz kişisel bilgilerinizi Üyelerimizin haberi olmaksızın ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamakla yükümlüdür.

AquaTurk Su Arıtma Sistemleri'ya Üye formlarının istediği kişisel bilgilerin ve e-posta adreslerinin haricinde site kullanımı esnasında izlediği, ziyaretçi hareket ve kullanım alışkanlığı tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel hiçbir bilgiyi içermeyen bu istatislikler siz müşterilerimizin sitemizi daha rahat, keyifli ve ayrıcalıklı kullanabilmeniz için AquaTurk Su Arıtma Sistemleri iş ve proje ortakları ile paylaşılabilmektedir.

AquaTurk Su Arıtma Sistemleri müşteri bilgileri ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlülükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. (Örn: Banka kredi kartı suçları, adliyeler, polis karakolları gibi resmi yerlere resmi bir talep yazısı karşılığında)

AquaTurk Su Arıtma Sistemleri müşterilerinin sisteme girdiği bilgileri sadece girişi yapan müşteri ulaşabilmekte ve yine gerekli bilgileri sadece sisteme girişi yapan müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşabilmesi ya da bu bilgileri değiştirebilmesi mümkün değildir.

AquaTurk Su Arıtma Sistemleri'da ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, AquaTurk Su Arıtma Sistemlerin'dan alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst ve özel seviyede tutmak amacıyla AquaTurk Su Arıtma Sistemleri alt yapısında veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamakta ve saklanmamaktadır. (Visa ve Master Card yasaları gereği bu tarz işlem yapmak yasaktır ve yasa dışıdır.) Kredi kartı ödemesine yönelik tüm işlemler AquaTurk Su Arıtma Sistemleri ödeme sayfası ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında 256 bit özel SSL, Secure Sockets Layer sifremele yöntemi ile gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Kredi kartları ile ilgili hiçbir bilgi site tarafından kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.

Gizlilik sizin içinde bizim içinde önemlidir.

Yeni Ürün
Teknik Servis Formu
Kiralık Ürünler