AQUATURK | Su Arıtma Cihazları
aquatürk logo

Su Arıtma Cihazları

Doğal ve Taze Suyunuzu El Değmeden Üretin, Temiz Su İçin

Hangi Su Arıtma Cihazı Sizin İçin Uygun?

Evsel Su Arıtma Cihazlarımız

;

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazları

ve

Su Arıtma Sebilleri

ile çevreye duyarlı ve sağlığa önem veren Su Arıtma Çözümleri sunuyoruz.

SU ARITMA CİHAZI NEDİR?

     Su arıtma cihazı şebekenizden gelen suyu birden fazla filtreden geçirerek süzer. Suyunuzu zararlı maddelerden temizledikten sonra sizin içmeniz için hazır hale getirir. Su arıtma cihazları içerisinde bir çok filtre bulundurur bu filtreler suyunuzun temizlenmesini ve insan sağlığı kaliteli bir su çıkarmak içindir. Su arıtma cihazları suların ph seviyelerini düzenleyerek suların insan sağılığı açısından en uygun şekilde tüketilmesini sağlar. Filtreleme yaparken suyun içerisindeki vitamin ve minarelleri tutarak onların kaybını önler. AQUATURK su artıma cihazları 2001 yılından beri sizler için su arıtma cihazları üretmektedir. Türkiyenin yerli su arıtma cihazı markasıdır. En çok satan su arıtma cihazı markası olan AQUATURK su arıtma cihazları sizlerin en sağlıklı en kaliteli suları içmenizi görev edinmiştir.


SU ARITMA CİHAZI FİYATLARI

     Su arıtma cihazları veya su arıtma sistemi denilince insanın aklına çok büyük fiyatlar gelmektedir. Ancak bu durum öyle değildir. Bizler sizler için en kaliteli, en güvenilir su arıtma cihazını gayet uygun fiyatlarda sunuyoruz. Günlük damacana su fiyatına kıyasla çok daha düşük fiyatlarda olan ürünlerimiz sizlerin arıtılmış su ihtiyacınızı karşılamaktadır. Su insan hayatı için çok önemlidir. Bizler AQUATURK olarak sizlerin en kaliteli cihazlardan en iyi arıtılmış suları içmenizi istiyoruz. Su arıtma cihazı fiyatları modelden modele farklılık göstermektedir. Ayrıca kullanım alanlarına göre üretilen su arıtma cihazının arasında da fiyat farkı var ancak bu fiyatlar yine de su arıtma cihazlarını çok pahalı yapmamaktadır.


KALİTELİ SU ARITMA CİHAZI NASIL OLMALIDIR?

     Kaliteli su arıtma cihazı en kaliteli malzemelerden yapılmalıdır. İçerisinde bulunan filtreler yine en kaliteli ürünler kullanılarak yapılmalıdır. Su arıtma cihazlarında kullanıcıların dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. İlk olarak su arıtma cihazının hızlı teslimi ve kurulumu bu noktaların en önemlilerindendir. Diğer önemli nokta ise su arıtma cihazının filtreleridir. Güvenilirliğinden emin olduğunuz firmalardan su arıtma cihazı veya evsel su arıtma sistemi almanızı öneririz. Bu noktalara dikkat ettiğinizde karar verdiğiniz marka kaliteli su arıtma cihazı üreten veya satan markadır.


EN İYİ SU ARITMA CİHAZI MODELLERİ

     En iyi su arıtma cihazı modelleri sizlerin kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedir. Eviniz, ofisiniz veya başka bir ortamda kullanacak iseniz ona uygun su arıtma cihazı almanızı öneririz.Evsel su arıtma cihazları ev ve ofislerde kullanabileceğiniz dayanıklı ve kaliteli malzemelerden yapılmış, kaliteli filtrelerden oluşan bir su arıtma cihazıdır. Cihazın şık tasarımı sayesinde mutfağınızda istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Diğer bir modelimiz ise su arıtma sebilidir. Bu ürün ise ister sıcak ister soğuk suyunuzu nasıl içmek istersniz size o şekilde arıtım gerçekleştirecektir. Arıtmalı su sebilleri içerisindeki ileri teknoloji filtreler sayesinde sizlerin sağlıklı ve mineralli sulara ulaşmanızı sağlamaktadır. Bir çok su arıtma cihazı modelimiz mevcuttur. Bunlar tezgah altı su arıtma cihazı ve filtre seçenekleri ve görsel olarak farklı olan diğer cihazlarımız gibi.


SU ARITMA CİHAZI FİLTRELERİ

     Su arıtma cihazlarında en çok işlemi filtreler yapmaktadır. Sizlere en güzel arıtılmış suları filtreler sayesinde ulaştırmış oluruz. Bu filtrelerin kullanımına ve kalitesine bağlı olarak bir kullanım ömrü vardır. Bazı filtrelerde bu 6 ay iken bazılarında ise 1-2 yıl arasında değişmektedir. Su arıtma cihazı filtrelerinin değişimi sanıldığından daha kolaydır. Cihazın kurulumunu yapmayan gelen teknik servis yetkilileri sizlere bu konuda destek verecektir. Su arıtma cihazları alımında diğer dikkat edilmesi gereken konu servis hizmetinin nasıl olduğudur. Burada su arıtma cihazını aldığınız markanın servisine de dikkat etmeniz gerekmektedir.


SU ARITMA CİHAZI BAKIMLARI

     Su arıtma cihazı kullanımında cihazların belirli periyodlarda bakıma ihtiyacı olduğunu bilmeniz gerekir. Su arıtma cihazından maksimum verimi almak için bu bakımların aksatmadan yapılması gerekmektedir. Bu bakımlarda neler vardır. Su arıtma filtre bakımı, filtre değişimi, cihazın temizlenmesi, tank temizliği gibi işlemler sonrasında cihazınızdan ilk günki gibi verim almaya devam edebilirsiniz. Bu bakımları doğru zamanlarda yaparsanız cihazlarınız uzun ömürlü ve ilk kez kullanıyormuş gibi kaliteli arıtılmış sulara ulaşabilirsiniz. Su arıtma cihazlarında cihazların bakımını yaptırmak cihaz almak kadar önemli bir konudur. Aksatılmadan yaptırılan bakımlar ile beraber uzun ömürlü cihazlara sahip olabilirsiniz.


SU ARITMA CİHAZLARI GÜVENLİ MİDİR?

     Su arıtma cihazları şebeke sularını filtreleri ile süzerek suların temizlenmesini sağlar. Bu filtrelerin sık kullanılması sonucunda filtrelerin kullanım verimi zaman içerisinde azalabilir. Bu gibi durumlarda su arıtma  filtrelerinin değişimi cihazının verimliliğini en üst seviyeye çıkaracaktır. Bunun yanında su arıtma cihazlarının tank temizliğininde belirli periyodlarda yapılması gerekir. Tank temizliği yapılan cihazın ve filtreleri değiştirilmiş cihazın insan sağlığı açısında arıttığı suyun hiçbir tehlikesi yoktur. En önemlisi ise bunları güvendiğiniz bir marka ve teknik ekip ile yaparsanız. Su arıtma cihazları sizi  hiçbir zaman üzmeyecektir. Kaliteli ve güvenli bir marka ile su arıtma cihazları her zaman güvenilirdir.
Yeni Ürün
Teknik Servis Formu
Kiralık Ürünler