Su Arıtma Sistemleri

Su Arıtma Sistemleri

Su Arıtma Sistemleri

Su içmek sağlığımız açısından oldukça önemli bir temel ihtiyaçtır. Ayrıca su sağlığımızın korunmasında da son derece önemli rol oynamaktadır. Bu sebeple musluk suyunu içilebilir ve sağlıklı su haline getiren Su Arıtma Sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Peki her su içilebilir derecede sağlıklı mıdır? Damacana, pet şişe, cam şişeler, vb, hazır sular; markalar tarafından ne kadar el değmeden üretilmiştir algısıyla pazarlansada dışarıdan alınan sular evde kendi ürettiğiniz su kadar sağlıklı ve güvenli olmamaktadır. Dışarıdan alınan bu hazır sular tüketicinin hem, bütçesini hem de sağlığını olumsuz yönde etkileyebilmektedir.

Sürekli dışardan hazır su temin etmek bütçeniz için fazla masraf anlamına gelir. Masraftan kaçınmak ve bütçenize tasarruf sağlamak için AQUATURK Su Arıtma Sistemleri ile musluk suyunu evsel kullanım için uygun hale getirebilirsiniz. AQUATURK Su Arıtma Sistemleri ile su her daim elinizin altında olacaktır.

 

icon
icon
Su Arıtma Sistemleri Hem Kendi Sağlığınız Hem de Sevdiklerinizin Sağlığı İçin Büyük Önem Taşır.

Evsel Su Arıtma Sistemleri

Evsel Su Arıtma Sistemleri içilebilir sağlıklı sular temin etmek için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler su içerisinde bulunan sağlığa zararlı olan madde ve organizmaları sudan ayrıştırarak temiz ve içilebilir su haline getirmektedir.

Su filtrelerden geçerek kireç, bakteri, virüs gibi tüm zararlı maddelerden uzaklaştırılır. Ayrıca evsel su arıtma sistemleri suyun pH değerini yükselterek alkali su elde edebilmektedir. Alkali su sindirime faydalı kilo verme de etkili rol oynamaktadır.Evsel su arıtma sistemleri suyun mineral yapısını bozmadan arıtmakta ve sağlıklı içme suyu ortaya çıkartmaktadır.

Ofisler İçin Su Arıtma Sistemleri

Toplu yaşam alanları içerisinde suyun en çok tüketildiği yerler işyerleridir. Bu nedenle işyerleri için tercih edilen suyun mutlaka temiz ve kaliteli olması gerekmektedir. Su arıtma cihazı ve sistemleri konusunda lider konumda olan AQUATURK başta işyerleri olmak üzere tüm toplu yaşam alanları için gerekli olan temiz ve kaliteli su ihtiyacını temin etmektedir.

Yeni Ürün
Teknik Servis Formu
Kiralık Ürünler