Arıtılmış Suyun PH Değeri Kaç Olmalı?

Arıtılmış Suyun PH Değeri Kaç Olmalı?

Arıtılmış Suyun PH Değeri Kaç Olmalı?

Şebeke sularındaki virüs ve bakterin su arıtma cihazları tarafından arındırılması gerekir. Özellikle pH değeri açısından suyun vücuda faydaları olmaktadır. Vücudumuza en faydalı suyun Ph değerinin kaç olduğunu bilmiyorsanız hemen açıklayalım.

 

Suyun pH değeri, su bulunan asidik ve bazik değerdir. Sağlığınıza zararlı olmaması için kullandığınız suyun 6,5 ve 9,2 arası olmalıdır.  İçtiğiniz suyun değeri  az veya fazla olması  sağlığınıza zarar verebilir. Su arıtma cihazları sayesinde sağlıklı ve taze sular kullanabilirsiniz. Su arıtma cihazı sayesinde kullandığınız suların temizliğinin AQUATURK güvencesinde kullanabilirsiniz.  Sizin ve sevdiklerinizin vücut sağlıklarından emin olduğunuz anlamına geliyor.

 

 #  Önerilen : Sitemizden Su Arıtma Cihazlarımızı, marka ve modellerini inceleyebilirsiniz.

Su Arıtma Cihazı Filtrelerinin İşlevi Nedir ?

Kullandığınız su arıtma cihazı ve filtre kaliteli olmazsa birçok yönden olumsuz etkilenir.  Olumsuz etiklerinin bütçesel sorunları olduğu gibi çoğunluğu sağlık yönündedir.  Cihazlarının önemi kadar filtrelerinin de önemli bir etkiye sahiptir. Su arıtma cihazı suların zararlı maddelerden arınması için kullanılır. Su arıtma filtreleri suları zararlı maddelerden arındırırken suya güzel tat ve koku almasını sağlar

 

 #  Önerilen  : Su Arıtma Cihazı Filtre özelliklerini gördünüz mü? 

 

                   

 

Sitemiz üzerinde Su arıtma Sitemleri ve Su arıtma filtreleri hakkında bilgi almak sitemizin Blog kısmındaki yazıları okuyabilir veya ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Yeni Ürün
Teknik Servis Formu
Kiralık Ürünler