AQUATECH Amsterdam Fuarı AQUATURK

AQUATECH Amsterdam Fuarı AQUATURK

AQUATURK AQUATECH AMSTERDAM FUARI

     AQUATURK 2-5 Kasım tarihleri arasında Amsterdam/HOLLANDA'da stantlarını açıyor. AQUATURK su arıtma cihazları firması olarak diğer firmalarımız ile beraber Amsterdam fuarındayız. Siz değerli misafirlerimizin bizleri ziyaret ederek su arıtma cihazları ve diğer hizmetlerimiz ile giligili bilgileri, su arıtma cihazının hayatımızdaki önemini, ve sistemlerin nasıl çalıştıklarıyla ilgili uzmanlarımızdan bilgiler alabilir. Aklınızda takılan sorulara ışık olacak su arıtma nedir, su arıtma nasıl yapılıyor, hangi su arıtma sistemi iyidir gibi merak ettiklerinizi fuarımızda bizleri ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

icon
icon
Unutmayın ki arıtılmış su, bedeninize enerji sağlar ve yaşam kalitenizi belirler.

     Bunun yanında stantlarımızdaki su arıtma cihazları örnek ürünlerimiz ile cihazların nasıl olduğunu, nasıl göründüğünü ve kalitelerinin nasıl olduğunu bizzat kendiniz görebileceksiniz. Bir çok ürünlerimiz gösterimde olacağı için size en uygun su arıtma cihazını seçerek ihtiyacınıza uygun su arıtma sistemini temin etmiş olacaksınız. AQUATURK olarak bizler sizlerin su arıtma ile ilgili tüm merak ettiklerinizi cevaplamak üzere orada olacağız. Sizleri 2-5 Kasım tarihleri arasındaki Amsterdamda yapılacak olarak fuarımıza beklemekteyiz. Unutulmamalıdır ki SAĞLIKLI SU SAĞLIKLI HAYAT demektir.

 #  Önerilen : Su Arıtma Cihazları

 

                   


 

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Yeni Ürün
Teknik Servis Formu
Kiralık Ürünler