Evsel Su Arıtma Cihazları

Evsel Su Arıtma Cihazları

Evsel Su Arıtma Cihazları

Şebeke sularının kalitesinde oluşan koku, renk ve tat gibi değişiklikleri bireylerin fark etmeleri sonucunda toplumda değişik çözüm arayışları başlamıştır. Sağlıklı ve Mineralli Su arayışına giren kişiler hem fiyat hem kalite konusunda iddialı bir Su Arıtma Cihazı arayışı içine girmişlerdir. Son dönemlerde karşılaşmış olduğumuz virüs ve hastalıklara karşın damacana ile su tüketimini ciddi bir şekilde azaltan kişiler hızlı bir şekilde kendilerine uygun Su Arıtma Cihazı temin ederek dışarıdan damacanalar ile gelen virüslere ve hastalıklara karşı çok önemli önlemler almaktadırlar. Bununla beraber su arıtma cihazı kullanımı sizi bütçesel olarakda artıya geçirecektir.

Damacanalara verilen ve verilecek olan fiyatlar devamlı olarak yapılması geren bir işlem olduğu için büyük miktarlara ulaşacaktır ücret olarak. Ancak kaliteli bir su arıtma cihazı ile bu ücretlerin çok az bir miktarı ile hem arıtılmış taze su içebileceksiniz hemde insan sağlığına en uygun sertlik ve ph seviyesinde sulara ulaşmış olacaksınız.

Peki Evsel Su Arıtma Cihazları kullanıcıların Sağlıklı ve Mineralli Su arayışını karşılamaktalarmıdır? Bu sorunun cevabını şu şekilde verebiliriz. Temin etmiş olduğunuz Evsel Su Arıtma Cihazları eğer ki Türkiye çapında kullanıcılar tarafından tercih ediliyor ve öneriliyorsa, cihazlarda ileri teknoloji filtrelemeler ve malzemeler kullanılıyorsa, Evsel Su Arıtma Cihazları 'nı daha öncesinde kullanmış kullanıcılar öneriyorsa ve bu cihazları temin eden firma uluslararası sertifikalara sahipse "güvenilir" diyebiliriz.

AQUATURK ileri teknoloji filtreleri su arıtma cihazları ile güvenilir markalar içerisindedir. Evsel Su Arıtma Cihazları ile kullanıcılarının sağlığını en ön planda tutan AQUATURK bu alanda  güvenilir firmaların başında gelmektedir.

 

 #  Önerilen : Evsel Su Arıtma Cihazları


Evsel Su Arıtma Cihazı Faydaları:

  • ♦ Suda bulununan kötü kokuyu giderir.

  • ♦ Su içerisinde yer alana zararlı maddeleri yok eder.

  • ♦ Suları sağlığımıza uygun ph seviyesinde içmemizi sağlar.

  • ♦ Bulaşık ve çamaşır makinelerinizdeki kireç oluşumunu önleyecektir.

  • ♦ Saç derisinde oluşan dermatolojik sorunların azalmasını sağlayacaktır.

 

 #  Önerilen : Su Arıtma Cihazlarının Faydaları Nelerdir?


 

Yaşa Göre İçmemiz Gereken Su Miktarı


Yaşlar ERKEKLER KADINLAR
1-2 YAŞ 1.3 lt/g 1.3 lt/g
2-3 YAŞ 1.3 lt/g 1.3 lt/g
4-8 YAŞ 1.7 lt/g 1.7 lt/g
9-13 YAŞ 2.4 lt/g 2.1 lt/g
14-18 YAŞ 3.3 lt/g 2.3 lt/g
>18 3.7 lt/g 2.7 lt/g

 

icon
icon
Su Arıtma Sistemleri Hem Kendi Sağlığınız Hem de Sevdiklerinizin Sağlığı İçin Büyük Önem Taşır.

 

 

Ofis İçin Evsel Su Arıtma Cihazları

           Evsel Su Arıtma Cihazları kalabalık ofisleriniz için oldukça avantajlı olup, sağlıklı su tüketimi içinde uluslararası sertifikalar ile birlikte piyasadaki diğer cihazlara göre oldukça kalitelidir. Sürekli dışardan hazır su temin etmek bütçeniz için fazla masraf anlamına gelir. Masraftan kaçınmak ve bütçenize tasarruf sağlamak için AQUATURK Su Arıtma Sistemleri ile musluk suyunu evsel kullanım için uygun hale getirebilirsiniz. AQUATURK Su Arıtma Sistemleri ile su her daim elinizin altında olacak ve Cebinize büyük bir katkı sağlayacaktır. Evsel Su Arıtma Cihazları ile sizlerde her an sağlıklı sulara ulaşabileceksiniz.

 #  Önerilen : Su Arıtma Cihazları

 

                   


 

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Yeni Ürün
Teknik Servis Formu
Kiralık Ürünler