Kaliteli Su Nasıl Olur?

Kaliteli Su Nasıl Olur?

 

KALİTELİ SU NASIL OLUR?

 

Su insan hayatının vazgeçilemeyecek en önemli unsurlarından biridir. Bu kadar önemli bir unsurdan ise en güzel şekilde en kaliteli şekilde faydalanmak gerekir. Bir kişi günde ortalama 8 bardak su içmesi sağlığı açısından çok önemlidir. Bu ölçü ortalama bir değerdir. Kişinin fiziki yapısına göre bu ortalama içmesi gereken su miktarı farklılık gösterebilir. Su hayatımız için bu kadar önemliyken kaliteli su içmek de bir o kadar önemlidir. Kaliteli su suyun sertliği ile ilgili bir durumdur. Suyun belirli oranlarda olması insan sağlığı için en uygun kalitedir.

 

icon
icon
Temiz ve sağlıklı su kullanmak herkesin hakkıdır bu yüzden tercihiniz AQUATURK olsun.

 

SUYUN PH DEĞERİ KAÇ OLMALIDIR?

 

Su Kaynakları tüketilebilir ve kullanılabilir su kaynakları olarak 2’ye ayrılır. Bizim günlük olarak kullandığımız suların ph değeri 6.5-8.5 arasında olmalıdır. Su PH değeri kullanıldığı kaynaklardan farklılık göstererek 9.2 değerine kadar çıkabilmektedir. Bu değerde daha fazlası sağlıklı su olarak görülmemektedir.

 

 

AQUATURK Su arıtma cihazları suları belirli filtrelerden geçirerek suyun ph derecesini 7.5-8.5 aralığında olmasını sağlar. Bu insan sağlığı için en ideal bir değerdir. Günlük hayatta yaklaşık 2 litre su içmemiz gerekir. Bu suların en kaliteli, en ideal sertlikte olmasına özen göstermeliyiz. Su arıtma cihazları bu konuda bize oldukça yardımcı olur. AQUATURK Evsel Su Arıtma sistemleri sayesinde sizlerde ideal ph seviyesine uygun, ideal sertlikte ve en üst kalitede sular içebilirsiniz.

 #  Önerilen : Kaliteli Su Nasıl Olmalıdır? Suyun PH Değeri Kaç Olmalıdır?

 

                   


 

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Yeni Ürün
Teknik Servis Formu
Kiralık Ürünler