Damacana mı? Su Arıtma Cihazı Mı?

Damacana mı? Su Arıtma Cihazı Mı?

 

Damacana mı ?

Plastikten oluşan kaplar içerisinde kullanılan maddelerden kaynaklı olarak kansorejen etkilere sahiptir. Damacana da bu plastik kaplardan birisidir. Güncelerce suyun içinde kalması ve özellkle güneş altında kalması sonucu insan sağlığına olumsuz etkileri bulunmaktadır. Günlerce plastik damacanada bekletilen sulara damacanadaki zararlı bileşenler iç içe geçer. Zararlı maddelerin birleştiği sular tüketildiğinde kanser gibi büyük rahatsızlıklara yol açmaktadır. Tükettiğimiz besinler doğrudan bedenimizi etkilemekte ve ciddi hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Damacanalar ile temiz su tüketmek amaçlanırken aslında temiz suyun kirletilmiş hali tüketilmektedir.


Plastik Şişenin Zararları:

  • ♦ BPA denilen maddeler güneş ışına maruz kaldığında su içerisine zararlı madde salınımı yaparlar.

  • ♦ BHPF Denilen madde düşük riskini artırmaktadır.

  • ♦ Uzun süre şişe içerisinde bekleyen sularda bakteri üretme ihtimali vardır.

  • ♦ Plastik şişelerin doğada zor yok olmalarından dolayı doğayada çok büyük zararları bulunmaktadır.


 

 

icon
icon
Temiz ve sağlıklı su kullanmak herkesin hakkıdır bu yüzden tercihiniz AQUATURK olsun.

Su Arıtma Cihazı

Su arıtma cihazlarının bu konuda fazlasıyla avantajları bulunmaktadır. Su Arıtma Cihazı şebeke sularının içerdiği insan sağlığı için çokda uygun olmayan bileşenleri içeriğindeki filtreler sayesinde arıtarak kirli olan suyu bile temiz hale getirmektedir. Önemli noktası budur. İnsan sağlığı için çok da uygun olmayan uygun ph seviyelerinde olmayan suların uygun sertlik ve ph seviyesinde arıtılmış halini içerisinde minerealleri tutarak sizlere en uygun suyu ulaştırıyor. Aşamalı filtreleri sayesinde zararlı bakterileri sudan ayrıştırır. Su arıtıcı özelliği ile sağlıksız su sağlıklı hale gelmiş olur.

 

Tüm su arıtım özelliklerine sahip su arıtma cihazları ile lezzetli ve sağlıklı tüketebilrisiniz. Arıtılmış su mineral değeri yüksek ve doğru ph değerinde su tüketilmesini sağlar. Bunlara ek olarak su arıtma cihazlarının damacanalar karşısında bütçe olarakda çok artıları vardır. Damacanalara verilecek ücretlerden daha düşük maaliyetlere sahip olabileceğiniz su arıtma cihazları sizlerin bütçe olarak da mutlu olmanızı sağlayacaktır. Su arıtma cihazlarının düzenli olarak bakımlarını yaptırdığınız takdirde çok uzun bir süre en üst düzey verimi alabilirsiniz. Her zaman size en üst kalitede suyu sunacak olan su arıtma cihazları sizlerin arıtılmış suya kolay ulaşabilmenizi sağlayacaktır. 

 

 #  Önerilen  : Su Arıtma Cihazı Filtre özelliklerini gördünüz mü? 

 

                   


 

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Yeni Ürün
Teknik Servis Formu
Kiralık Ürünler